Телефон
Пожалуйста, скажите, что узнали номер на сайте 057.ua
9.17 очень хорошо
(12 оценок)
Высокие оценки пользователей за Ціна
261 просмотр в мае
3 человека рекомендуют
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Фотоальбомы (1)

Информация о компании

О нас
Транспортна фірма "Еліт Експрес" була сформована у 2004 році. За роки успішної роботи ми набули великого досвіду співпраці з клієнтами. Характерними рисами компанії протягом усього її діяльності є обов'язковість і незмінно висока якість обслуговування. На основі багаторічного досвіду в організації пасажирських перевезень наш парк машин складається з надійних, сучасних і комфортабельних мікроавтобусів Mersedes, Volkswagen, Volvo, Scania, Toyota, Berkhof та ін. Надається оренда автобусів та мікроавтобусів різної місткості для обслуговування не лише урочистих та корпоративних заходів, а й для відпочинку та екскурсійних турів. Вашій компанії буде набагато простіше брати мікроавтобус...

Транспортна фірма "Еліт Експрес" була сформована у 2004 році.

За роки успішної роботи ми набули великого досвіду співпраці з клієнтами. Характерними рисами компанії протягом усього її діяльності є обов'язковість і незмінно висока якість обслуговування.

На основі багаторічного досвіду в організації пасажирських перевезень наш парк машин складається з надійних, сучасних і комфортабельних мікроавтобусів Mersedes, Volkswagen, Volvo, Scania, Toyota, Berkhof та ін.

Надається оренда автобусів та мікроавтобусів різної місткості для обслуговування не лише урочистих та корпоративних заходів, а й для відпочинку та екскурсійних турів. Вашій компанії буде набагато простіше брати мікроавтобус у прокат, ніж мати його у власності та нести всі витрати, пов'язані з його змістом. Замовити мікроавтобус у нас, значить замовити комфорт і зручність на всьому шляху проходження, а також отримати автомобіль точно в термін і отримати його обов'язково чистим не тільки всередині, але й зовні він обов'язково блищатиме.

Всі наші мікроавтобуси та автобуси обладнані:

 

  • гарною музичною системою та DVD;
  • додатковою грубкою салону;
  • мають високу стелю;
  • засклені панорамними склопакетами;
  • всі пасажири застраховані.

Отзывы

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователям нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва. Это поможет многим принять правильное решение. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев.

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или для написания отзыва
Відповідність товару/послуги опису
0/12
Обслуговування
0/12
Ціна
0/12
Отзыв:

Загрузить фото: